Firmast

12 aastat kogemust

OÜ Unilink alustas tegevust aastal 2006.

Ettevõte on spetsialiseerunud üldehitus- ja sanitaar-tehnilistele töödele. Meie eeliseks on spetsialistid, paindlikud hinnad, hea tehniline varustus, uusimad tehnoloogiad ning pika garantiiajaga materjalid, mis tagavad kliendile kõrgkvaliteetse teenuse.

Vee-, kanalisatsiooni ja küttetorustike paigalduse ja vahetamisega tegeleb firmas pika tööstaažiga ja suurte kogemustega personal.

projekti-ja-objektijuhtumine-2
IMG_2278-1600x1600

Mõni sõna firma juhatajalt

Unilink on loodud selleks, et pakkuda kvaliteetset ehitus- ja sanitaartööde teenust. Olen selles vadkonnas tegutsenud üle 20 aasta ning selle aja jooksul on omandatud kogemusi, mida soovin nüüd oma klientide aitamiseks ja nende probleemide lahendamiseks kasutada.

Tänu vägaheale koostöövõrgustikule suudame pakkuda kõiki ehitus- ja sanitaartehnilisi töid väga hea kvaliteediga ning mõistlike tähtaegadega.

Teen kõik selleks, et meie kliendid jääksid töödega rahule ning saaksid parima teeninduse.

Dmytro Dobbosh

Unilinki asutaja / Juhataja / Ehitusspetsialist

Miks valida just meid

check-mark

Mitmekesisus

Unilinkis töötavad erineva tausta ja kogemustega inimesed. See võimaldab meil üksteist täiendada ning toetada. Me usume, et eri oskustega inimesed loovad tugeva koosluse, et üheskoos midagi suurt ära teha.

Lugupidamine

Me peame lugu üksteisest ja oma tööst aga eelkõige kliendist. Me usume, et lugupidamine kliendi ja tema eelistuste vastu tagab parima lõpptulemuse mõlemale osapoolele.

Läbipaistvus

See, et oleme läbipaistvad kogu koostöö jooksul alates pakkumise kalkulatsioonidest kuni valmis tööni on meie jaoks täiest iseenesestmõistetav.

Usaldusväärsus

Me teeme kõik selleks, et ära teenida kliendi usaldus ning seda säilitada. Meid usaldav klient on meile parim tunnustus.